![gnome, elf, fantasy-7512250.jpg](https://greeksantasvillage.gr/wp-content/uploads/2022/11/gnome-elf-fantasy-7512250-768x1122.jpg)
Δάσος των Ευχών
Ένα διαφορετικό μίνι δάσος θα βρίσκεται δίπλα στο σπιτάκι της “Αξιοπρέπειας”. Χριστουγεννιάτικα δέντρα έτοιμα να στολιστούν με το πιο πολύτιμο στολίδι όλων.. αυτών των ευχών! Ο επισκέπτης θα έχει την δυνατότητα να γράψει σε μια κάρτα την δική του ευχή, ή δύο λόγια για τον σκοπό και τη δράση της “Αξιοπρέπειας”, να την κρεμάσει στα κλαδιά και να αφήσει την μαγεία να κάνει τη δουλειά της.